Dyspenser do folii stretch – zalety urządzenia

Folia stretch przydaje się w domu, biurze, w zakładzie produkcyjnym, jako praktyczny materiał pakowy. Warto wybrać produkt wysokiej jakości, dopasowany do indywidualnych potrzeb, by ograniczyć czas i koszty związane z zabezpieczaniem towarów do wysyłki lub magazynowania. Oprócz samej folii stretch, można także wykorzystać praktyczne akcesoria, jak choćby dyspenser do folii stretch.

Z tego tekstu dowiesz się, kiedy może się przydać dyspenser do folii stretch? Jakie rolki wykorzystuje się w takim urządzeniu oraz dlaczego bywa ono bardzo przydatne nie tylko w zakładach pracy.

 

Dyspenser do folii stretch – jak działa?

Dyspensery to proste akcesoria, ułatwiające pakowanie rozmaitych, dużych i małych towarów, w folię stretch.

Mogą one przybierać mocno zróżnicowane formy. Stosuje się podstawowe dyspensery i podajniki do folii stretch, w formie trzonka, ułatwiającego trzymanie rolki podczas całego procesu. Na rynku pojawiają się także bardziej rozbudowane modele, dzięki którym da się nie tylko wygodniej pakować, ale też od razu uciąć folię w odpowiednim momencie, by każda paczka była zawsze optymalnie zabezpieczona i prezentowała się estetycznie.

Umów się na bezpłatną prezentację produktu w Twojej firmie

*Pola wymagane

Jak wykorzystać dyspenser do folii stretch – rodzaje rolek

Do dyspenserów wykorzystuje się zazwyczaj mniejsze rolki, które bywają mniej nieporęczne w procesie pakowania szczególnie małych przedmiotów. Świetnym przykładem takiego rozwiązania jest folia mini-stretch (mini-rap), dostępna w naszym sklepie Glopack. Zamontowanie takiej rolki w dyspenserze skraca się cały proces pakowania oraz znacząco ułatwia bieżącą pracę.

Dyspensery bywają także bardzo przydatne, jeśli używa się folii pre-stretch bez tulei. Tego typu produkty mają nawet trzykrotnie więcej metrów na rolce niż klasyczna rolka. Wygodny dyspenser wielokrotnego użytku usprawnia korzystanie z niej przy pakowaniu rozmaitych towarów w zakładzie pracy lub domu.

Dlaczego warto zdecydować się na dyspenser do folii stretch?

Dyspensery do folii stretch przydają się wszędzie tam, gdzie regularnie pakuje się większą liczbę różnych przedmiotów. Powinni się na nie zdecydować właściciele e-commerce, magazynów oraz innych podmiotów, które regularnie wysyłają lub przechowują paczki, wymagające zawijania w folię stretch.

Dyspenser ogranicza do minimum nakład czasu i energii, niezbędnych do zapakowania każdej paczki – o dowolnej wielkości i kształcie. Urządzenie ułatwia równomierne nakładanie folii, co przekłada się na większą ergonomię pakowania, a także pozwala obniżyć zużycie folii nawet o kilkadziesiąt procent. A to generuje solidne oszczędności dla biznesu.

dyspenser do folii stretch

Od 2008 roku działamy na rynku polskim i stale się rozwijamy, uwzględniając ekologiczne aspekty oraz najnowszą wiedzę. Mamy wiedzę, doświadczenie i potwierdzenie naukowe, że nasze produkty są skuteczne i optymalizują koszty. Działamy z dbałością o rozwój firm i naszą planetę.

Dyspenser do folii stretch – wygodne pakowanie i oszczędność czasu

Glopack od lat produkuje folię stretch najwyższej jakości – do pakowania ręcznego i maszynowego. Dbamy również o komfort klientów, dlatego w naszej ofercie znajdują się także praktyczne akcesoria, jak właśnie dyspenser do folii stretch. Dzięki niemu zapakujesz każdą paczkę bez wysiłku, szybko, sprawnie i naprawdę ekonomicznie.

Jeśli szukasz skutecznych rozwiązań dla swojej firmy, sprawdź nasze produkty już dziś, a już niebawem zobaczysz na własne oczy, o ile prostsze stanie się perfekcyjne pakowanie paczek.

Innowacyjność
produktów

40% folii z recyklingu w gotowym produkcie bez pogorszenia parametrów jakościowych.

Skuteczność potwierdzona
badaniami naukowymi

Ścisła współpraca z ośrodkami naukowymi – Politechnika Lubelska

Optymalizacja
kosztów firm

Zero odpadów poprodukcyjnych, całość surowca zostaje wykorzystana.

Proekologiczne
działania

Wyrażające troskę o dobro przyszłych pokoleń (jesteśmy członkiem Polskiego Paktu Plastikowego)

W 2021 r. przyznano nam główną nagrodę w konkursie „Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2020” za folię stretch, która jest jednym z naszych flagowych produktów.


Kapituła doceniła opatentowaną przez nas technologię, pozwalającą wyprodukować folię trzykrotnie cieńszą od obecnie używanej na rynku, a przy tym o wytrzymałości najmocniejszej foli dostępnej w sprzedaży. To szczególnie ważne w dzisiejszych czasach – redukcja emisji opakowań foliowych aż o 2/3 obecnego wolumenu jest wielkim, innowacyjnym krokiem ku zrównoważonemu rozwojowi.

Nasza oferta

Folia Stretch Wzmocniona Maszynowa i Ręczna

Charakteryzuje się niską wagą a bardzo dużą wytrzymałością, dzięki zastosowanym wzmocnieniom w formie pasków z LDPE

Folia Stretch Wzmocniona Maszynowa i Ręczna z paskami zabezpieczającymi w różnych kolorach

Charakteryzuje się niską wagą a bardzo dużą wytrzymałością, dzięki zastosowanym wzmocnieniom w formie pasków

Folia stretch z perforacją Maszynowa i Ręczna

Służy do zabezpieczenia i przewożenia ładunków i towarów, które wymagają wentylacji podczas transportu, co pozwala uniknąć zniszczenia, zepsucia w czasie przewożenia.

Folia pre- strech bez tulei Ręczna i Maszynowa

Charakteryzuje się brakiem tulei, co eliminuje całkowicie problem ich zagospodarowania, w zamian oferujemy dyspensery wielokrotnego użytku zastępujące tuleje.

Folia pre- strech na tulei Ręczna i Maszynowa

Posiada trzykrotnie więcej metrów na kilogramie w porównaniu ze standardową folią stretch